banner
Facebook

25. 10. NEBUDE PRO NAŠE DĚTI A JEJICH RODIČE K DISPOZICI BAR Z DŮVODU KONÁNÍ TISKOVÉ KONFERENCE. OMLOUVÁME SE A ZÁROVEŇ DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


V TÝDNU OD 28. 10. DO 1. 11. NEPLAVEME. MÁME PODZIMNÍ PRÁZDNINY.

 

 

ZÁPIS NA PLAVÁNÍ ZA LUŽÁNKAMI:

6. 11. 2019   9:30h - 11:00h

(najdete nás v baru plaveckého areálu, na zápis není nutné dorazit, vše jde vyřídit i mailem - klubslune@seznam.cz, zápis je vhodný pro ty, kteří se chtějí za námi na bazén podívat)

Doporučujeme si před samotným zápisem rezervovat místo předem  - nejlépe v pondělí či úterý před zápisem volejte v době 9h - 12h na telefon 774 80 24 08.

 

 

HLEDÁME NOVÉ INSTRUKTORKY A TRENÉRY PLAVÁNÍ

(malých i velkých dětí)

na bazén za Lužánkami

na bazén v Líšni, Holzova 1

(pracovní náplň lze přizpůsobit vašim časovým možnostem)

V případě vašeho zájmu volejte 774 48 18 80 nebo pište na mail klubslune@seznam.cz

 

  

DŮLEŽITÉ PRO POJIŠTĚNCE VZP

V PŘÍPADĚ, ŽE CHCETE DOKLAD O ZAPLACENÍ UPLATNIT NA POJIŠŤOVNĚ VZP, UHRAĎTE KURZ V HOTOVOSTI. VZP NEAKCEPTUJE PLATBU PŘEVODEM NA ÚČET, DÁLE NEAKCEPTUJE Z NAŠÍ STRANY POTVRZENÍ O BEZHOTOVOSTNÍ PLATBĚ A NENÍ MOŽNÉ VÁM ZPĚTNĚ VYSTAVOVAT FAKTURU NA VAŠI PLATBU.

DĚKUJEME.Náš čas patří vašim dětem.

Pohyb je základním projevem člověka a my máme zájem se podílet na pohybových aktivitách vašeho dítěte.

 

Budete-li chodit s dítětem plavat, budete tak přirozeně v dítěti podporovat kladný vztah k pohybu, k vodě. Pohyb pro něj bude samozřejmostí, stane se součástí jeho života a to je velký dar do budoucna.

 

Během plavání si s dítětem užijete fyzický kontakt. Ničím nerušeni si budete společně hrát, radovat se, budete tu jen pro své dítě.

 

Naučte vaše dítě plavat, potápět se, skákat do vody ...podpořte v něm láskyplný vztah k vodnímu prostředí. My Vám s tím pomůžeme.

 

Přejete si, abychom k vašemu dítěti přistupovali s pochopením a láskou? Přijďte si k nám plavání vyzkoušet a sami se rozhodněte.

OD ZÁŘÍ NOVĚ ZA LUŽÁNKAMI

 

ZÁPIS NA PLAVÁNÍ 6. 11. 2019 od 9h do 11h

 

STÁLE HLEDÁME NOVÉ TRENÉRY PLAVÁNÍ DĚTÍ

pro informace volejte 774 48 18 80

 

V LÍŠNI NA ZŠ HOLZOVA NABÍZÍME TRÉNINKY AKVABELEK